کاربران گرامی ،این فایل حاوی مطالعه پاورپوینت اعتماد به نفس و راههای تقویت آن در 50 اسلاید قابل ویرایش می باشد که پس از پرداخت آنلاین ،میتوانید این محصول را دریافت و دانلود نمایید.

جهت آشنایی شما عزیزان با محتوای پاورپوینت اعتماد به نفس و راههای تقویت آن در 50 اسلاید قابل ویرایش ، بخشی از متن چند تا اسلاید را قرار می دهیم .

محتوای اسلاید 8

Self Confidence
اعتماد به نفس چیست؟

اولین ایستگاه حرکت

عامل رشد و ارتقاء انسان

شاخص توانمندی در زندگی

زیربنای ساختمان باورها

استحکام بخشنده شخصیت

نمایانگر شجاعت و قدرت ابراز وجود

اطمینان بخشنده اقدامات

محتوای اسلاید 24

اصل دوازده ، تعریف از خود و دیگران

چه خط زیبائی دارید!چه لباس قشنگی پوشیدی-چه اتاق زیبائی را برای خودم درست کردم-چه رتبه خوبی در آزمون آوردم-شما چه رفتار ، کلام یا سخنرانی خوبی داشتید و امروز بهترین روز من بود-این هفته،هفته مملو از موفقیت برای من بود.هرنوع تعریف و تمجید از خود و دیگران از ورودی‌های دیداری و شنیداری مستقیم باعث تقویت روحیه،باورها و اعتماد به نفس فرد می‌شود.تعریف صادقانه و حتی ساده از دیگران ، تعریف صمیمانه متقابل آنان را به دنبال دارد که تعریف ایشان باعث تقویت اعتماد به نفس من می‌شود.

محتوای اسلاید 37

اصل بیست و سه ، دانش و تجربه

دانش‌آموز و دانشجویی که بیشتر از همکلاسی‌های خود در کلاس می‌داند با قدرت و اعتماد به  نفس بالاتری برخورد می‌کند، کارمندی که از دانش و تجربه و اشراف و آینده‌نگری و تخصص بالاتر و بهتری نسبت به همکاران برخوردار است از اعتماد به نفس بیشتری نیز بهره‌مند است .در پایان هر روز جلسه‌ها و مراجعین و برنامه‌های روز بعد خود را مرور کنیم و محاسبه کنیم با چه سوالات و مسائل احتمالی روبرو می‌شویم . سپس پاسخ‌ها و راه‌حل‌ها و بازشکافیهای بهتری را آماده کنیم ، تا فردا حرف جدید و شنیدنی داشته باشیم تا در ارتباط با دیگران از اعتماد به نفس بالاتری برخوردار گردیم

محتوای اسلاید 42

اصل بیست و هشت ، عدم مقایسه خود با دیگران

اعتقاد و اعتراف به تفاوت‌های فردی در روانشناسی و قبول مراحل متکامل تربیت و توجه به عظمت توانمندی‌های هر فرد موجب این اعتقاد یقینی میشود که افراد را با هم مقایسه نکنیم.نفس مقایسه افراد با هم و تکیه بر عناصر منفی و یا فاصله‌ها موجب تخریب اعتماد به نفس می‌شود .توجه به تفاوت‌ها حتی برای رقابت هم باید در بعد معین و گزینه مشخص باشد نه اینکه در بیان کل شخصیت او را تخریب کنیم.مقایسه بی‌مورد و زیاد از حد کاهش اعتماد به نفس را موجب می‌شود.

هدیه محصول:

پاورپوینت مهارتهای زندگی عزت نفس در 36 اسلاید

پاورپوینت اعتماد به نفس و راههای تقویت آن

دانلود رایگان پاورپوینت اعتماد به نفس

پاورپوینت مهارت بهبود خودپنداره و افزایش اعتماد به نفس

پاورپوینت عزت نفس و خودباوری

دانلود رایگان پاورپوینت عزت نفس

اعتماد به نفس pdf

دانلود پاورپوینت مهارت افزایش عزت نفس تفکر هشتم

اعتماد به نفس چیست

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ